Usługi

Przekształcenia

Umów się na wstępną konsultację.

Czy warto się przekształcić? TAK!

Zadbasz w ten sposób o bezpieczeństwo swojej firmy i swojej rodziny

Zyskasz SPOKÓJ:

O Majątek

Twój majątek osobisty będzie bezpieczny bez względu na sytuację w firmie, na rynku i dynamicznie zmieniające się przepisy prawa.

O Rodzinę

Łatwiej zaplanujesz sukcesję - wprowadzisz do firmy swoich następców. Jeśli coś Ci się stanie - firma będzie działać dalej.

O Firmę

Będziesz się rozwijać. Dużo inwestujesz? W spółce z o.o. możesz skorzystać z estońskiego CIT. Jeśli zechcesz sprzedać firmę - wystarczy sprzedać jej udziały.

Możesz nam zaufać – zrealizowaliśmy pomyślnie już kilkadziesiąt przekształceń i podziałów firm i spółek
Jak będzie wyglądać nasza współpraca?

Opowiedz nam o swojej firmie

Prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą czy spółkę? Posiadasz koncesje lub pozwolenia, ilu pracowników zatrudniasz? Czy masz spadkobierców lub chcesz zaangażować swoje dzieci w firmę? Skorzystaj z formularza kontaktowego, wyślij e-mail lub zadzwoń.

Mądry plan

Dostosowujemy plan działania do Twojej firmy a nie odwrotnie. Najważniejsze jest dla nas jak najlepsze zabezpieczenie Twoich interesów. Jesteśmy wrażliwi na skutki podatkowe podejmowanych działań.

Ile kosztuje przekształcenie i ile trwa?

Na koszty przekształcenia składają się opłaty urzędowe i wynagrodzenie Kancelarii. Koszty zależą głównie od wariantu przekształcenia (m.in. tego, czy konieczny jest udział biegłego rewidenta). Przekształcenie to trudny i ważny moment dla Twojej firmy, klarowny harmonogram zdarzeń ma ułatwić Tobie i Twoim współpracownikom odnalezienie się w sytuacji.

dr hab. Tomasz Oczkowski
radca prawny, partner Kancelarii

Anna Orłowska
radczyni prawna, partnerka Kancelarii

Kim jesteśmy?

Doradzamy w biznesie, prowadzimy trudne i precedensowe sprawy sporne (w tym spory między wspólnikami) oraz skomplikowane projekty z zakresu przekształceń, podziałów i fuzji spółek.
Oczkowski logo

Kancelaria Radców Prawnych
Oczkowski i Partnerzy
spółka partnerska
ul. Św. Józefa 72a lok. 2, 87-100 Toruń
tel. +48 56 621 62 76
e-mail: kancelaria@posp.pl

Zapisz się na newsletter i odbierz Ebook

„Jak zabezpieczyć rodzinę i majątek, czyli 6 powodów żeby przekształcić firmę w spółkę”

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Kontynuując przeglądanie tej strony akceptujesz naszą Politykę Prywatności.