Usługi

Umów się na wstępną konsultację.

Stwórz plan przekształcenia

Zadbaj o bezpieczeństwo swojego biznesu i swojej rodziny.

Co zyskasz na przekształceniu? Spokój.

O Majątek

Twój majątek osobisty będzie bezpieczny bez względu na sytuację w firmie, na rynku i dynamicznie zmieniające się przepisy prawa.

O Rodzinę

Łatwiej zaplanujesz sukcesję, a jeśli coś Ci się stanie, firma będzie działała dalej.

O Firmę

Będziesz się rozwijać. Dużo inwestujesz? W spółce z o.o. możesz skorzystać z estońskiego CIT. Jeśli zechcesz sprzedać firmę - wystarczy sprzedać jej udziały.

Możesz nam zaufać – zrealizowaliśmy pomyślnie już kilkadziesiąt projektów z zakresu przekształceń i podziałów firm i spółek
Oto jak
działamy


Opowiedz nam o swojej firmie

Prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą czy spółkę? Posiadasz koncesje lub pozwolenia, ilu pracowników zatrudniasz? Czy masz spadkobierców lub chcesz zaangażować swoje dzieci w firmę? Skorzystaj z formularza kontaktowego, wyślij e-mail
lub zadzwoń +48 781 985 694

Mądry plan

Dobieramy procedurę do Twoich potrzeb: korzystamy albo z przekształcenia opisanego w Kodeksie spółek handlowych albo powołujemy nowy podmiot, do którego wnosisz swoją firmę albo wybieramy jeszcze inną konstrukcję. Naszym priorytetem jest pełne zabezpieczenie Twoich interesów. Jesteśmy wrażliwi na skutki podatkowe podejmowanych działań.

Panujemy nad kosztami i harmonogramem

Na koszty przekształcenia składają się opłaty urzędowe i wynagrodzenie Kancelarii. Koszty zależą głównie od wariantu przekształcenia (m.in. tego, czy konieczny jest udział biegłego rewidenta). Przekształcenie to trudny i ważny moment dla Twojej firmy, klarowny harmonogram zdarzeń ma ułatwić Tobie i Twoim współpracownikom odnalezienie się w sytuacji.
banner_1600
Kim jesteśmy?

Doradzamy w biznesie, prowadzimy trudne i precedensowe sprawy sporne (m.in. z zakresu sporów między wspólnikami) oraz skomplikowane projekty z zakresu przekształceń, podziałów i fuzji spółek.
Oczkowski logo

Kancelaria Radców Prawnych
Oczkowski i Partnerzy
spółka partnerska
ul. Św. Józefa 72a lok. 2, 87-100 Toruń
tel. +48 56 621 62 76
e-mail: kancelaria@posp.pl

Chcę otrzymać checklistę
„Przekształcenie firmy - od czego zacząć?"

[FM_form id="1"]

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Kontynuując przeglądanie tej strony akceptujesz naszą Politykę Prywatności.