O nas

Lubimy o sobie mówić, że jesteśmy
kancelarią nieszablonową.

Nie ma dla nas tematów za trudnych czy zbyt skomplikowanych – jeżeli sprawa tego wymaga – zbudujemy zespół interdyscyplinarny, korzystając z pomocy najlepszych specjalistów w swoich dziedzinach.

Siedziba Kancelarii znajduje się w Toruniu, ale pracujemy dla klientów rozsianych po całej Polsce. Dzięki zaawansowanemu i bezpiecznemu systemowi obsługi kancelarii nasi Klienci mają nieograniczony dostęp do wszelkich dokumentów i pism w swojej sprawie w formie elektronicznej.

dr hab. Tomasz Oczkowski, radca prawny

Radca prawny z ogromnym doświadczeniem i nieprzeciętnym prawniczym wyczuciem, wieloletni nauczyciel akademicki na Wydziale Prawa i Administracji UMK.
Prowadzi sprawy związane z prawem karnym gospodarczym w obszarze aktywności przedsiębiorców – począwszy od czynności dotyczących minimalizacji ryzyka pokrzywdzenia działaniem osób trzecich lub personelu, poprzez minimalizację ryzyka wszczęcia przeciwko przedsiębiorcy postępowania karnego lub karnoskarbowego, aż do aktywnego udziału w zwalczaniu nadużyć wewnątrz struktur przedsiębiorców (np. przestępstwa menadżerskie) lub innych czynów na szkodę danego przedsiębiorcy (np. oszustwa).

Anna Orłowska, radca prawny

Radca prawny świetnie odnajdująca się w projektach wielowątkowych i wymagających skrupulatnego planowania, w kontaktach z Klientami konkretna, bezpośrednia i dobrze zorganizowana. Z tych względów, istotny obszar jej praktyki zajmują sprawy przekształceń i fuzji, łączące skomplikowane zagadnienia korporacyjne, administracyjne i podatkowe. Klientów Kancelarii wspiera również w formułowaniu wniosków o wydanie interpretacji indywidualnych prawa podatkowego (także obejmujących zawiłe stany faktyczne) oraz prowadzi złożone spory sądowe (szczególnie w sprawach gospodarczych i pracowniczych).

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Kontynuując przeglądanie tej strony akceptujesz naszą Politykę Prywatności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Kancelaria Radców Prawnych Oczkowski i Partnerzy spółka partnerska