O nas

Lubimy o sobie mówić, że jesteśmy
kancelarią nieszablonową.

Nie ma dla nas tematów za trudnych czy zbyt skomplikowanych – jeżeli sprawa tego wymaga – zbudujemy zespół interdyscyplinarny, korzystając z pomocy najlepszych specjalistów w swoich dziedzinach.

Siedziba Kancelarii znajduje się w Toruniu, ale pracujemy dla klientów rozsianych po całej Polsce. Dzięki zaawansowanemu i bezpiecznemu systemowi obsługi kancelarii nasi Klienci mają nieograniczony dostęp do wszelkich dokumentów i pism w swojej sprawie w formie elektronicznej.

dr hab. Tomasz Oczkowski, radca prawny

Radca prawny z ogromnym doświadczeniem i nieprzeciętnym prawniczym wyczuciem, wieloletni nauczyciel akademicki na Wydziale Prawa i Administracji UMK.
Prowadzi sprawy związane z prawem karnym gospodarczym w obszarze aktywności przedsiębiorców – począwszy od czynności dotyczących minimalizacji ryzyka pokrzywdzenia działaniem osób trzecich lub personelu, poprzez minimalizację ryzyka wszczęcia przeciwko przedsiębiorcy postępowania karnego lub karnoskarbowego, aż do aktywnego udziału w zwalczaniu nadużyć wewnątrz struktur przedsiębiorców (np. przestępstwa menadżerskie) lub innych czynów na szkodę danego przedsiębiorcy (np. oszustwa).

Anna Orłowska, radca prawny

Radca prawny świetnie odnajdująca się w projektach wielowątkowych i wymagających skrupulatnego planowania, w kontaktach z Klientami konkretna, bezpośrednia i dobrze zorganizowana. Z tych względów, istotny obszar jej praktyki zajmują sprawy przekształceń i fuzji, łączące skomplikowane zagadnienia korporacyjne, administracyjne i podatkowe. Klientów Kancelarii wspiera również w formułowaniu wniosków o wydanie interpretacji indywidualnych prawa podatkowego (także obejmujących zawiłe stany faktyczne) oraz prowadzi złożone spory sądowe (szczególnie w sprawach gospodarczych i pracowniczych).

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Kontynuując przeglądanie tej strony akceptujesz naszą Politykę Prywatności.