Usługi

Zakładasz firmę?

Wybór formy działalności

Która forma prowadzenia działalności gospodarczej jest dla Ciebie najlepsza? Dlaczego tak popularna jest obecnie spółka komandytowa i na czym polega podwójne opodatkowanie w spółkach kapitałowych? Jakie są ryzyka prowadzenia jednoosobowej działalności gospodarczej? Podpowiadamy, jak ułożyć swój biznes uwzględniając jego specyfikę, koszty działalności, obciążenia podatkowe i bezpieczeństwo Twojego majątku osobistego.

Rejestracja spółek (także przez Internet)

Wiesz już, że umowy sporządza się na złe czasy, prawda? Ta zasada dotyczy również umów spółek, które wiążą wspólników zazwyczaj na długie lata. Z tego powodu od samego początku warto w jasny i wyczerpujący sposób ułożyć kwestie dla wspólników newralgiczne – podział zysku, prawa i obowiązki wspólników czy Zarządu, zabezpieczenie interesów rodziny wspólnika na wypadek jego śmierci, sposoby „wyjścia ze spółki” nie rujnujące ani spółki ani wspólnika. Przygotowujemy projekty umów wszystkich typów spółek (cywilnych, jawnych, partnerskich, komandytowych, z o. o. i akcyjnych), współpracując przy tym z najlepszymi notariuszami w regionie, dokładamy wszelkich starań, aby procedura rejestracji spółki w KRS była sprawna i pozbawiona błędów. Klientów, którym brakuje czasu na standardowy proces założenia spółki, wspieramy przy rejestracji spółki przez Internet z wykorzystaniem wzoru umowy – po około 2 – 3 dniach roboczych spółka jest zarejestrowana w KRS, posiada NIP oraz REGON.

Dofinansowania

Masz świetny pomysł na biznes, a może Twoja firma potrzebuje funduszy na nową inwestycję? Mamy szczęście współpracować z najlepszymi specjalistami w naszym regionie z zakresu pozyskiwania unijnych środków w ramach dofinansowań i pożyczek, a także innych form finansowego wsparcia (kredyty, leasingi itd.).

Skontaktuj się z nami

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Kontynuując przeglądanie tej strony akceptujesz naszą Politykę Prywatności.