Usługi

Usługi specjalne

Wnioski o interpretacje prawa podatkowego

Stwierdzenie, iż przepisy podatkowe zmieniają się często i są skomplikowane stanowi niedopowiedzenie. Równie poważne ryzyko, jak nieprawidłowe zastosowanie przepisów podatkowych, niesie uznanie planowanej przez Ciebie transakcji za obejście prawa podatkowego.
Uzyskaniu pewności i bezpieczeństwa stosowania przepisów podatkowych służyć ma indywidualna interpretacja prawa podatkowego. Przy sporządzaniu wniosków o wydanie interpretacji kierujemy się najlepszym interesem Klienta – co w tym wypadku nie zawsze oznacza uzyskanie interpretacji potwierdzającej stanowisko Klienta (choć dokładamy najwyższych starań, aby tak się stało). Priorytetem jest bowiem poznanie oceny organów skarbowych danego, kompleksowo i wyczerpująco przedstawionego, stanu faktycznego..

Dokumentacja cen transferowych

Kontrola cen stosowanych w relacjach z podmiotami powiązanymi od kilku ostatnich lat wymieniana jest jako jeden z głównych celów administracji skarbowej. Konsekwencje stosowania nierynkowych cen mogą być albo poważne (jeśli tylko finansowe) albo bardzo poważne (jeśli finansowe i jednocześnie karnoskarbowe). Doradzamy Klientom zarówno w zakresie samego obowiązku przygotowania dokumentacji jak i opracowujemy jej treść.

Skontaktuj się z nami

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Kontynuując przeglądanie tej strony akceptujesz naszą Politykę Prywatności.