Nasza wizja

Pragniemy połączyć specjalizację i wszechstronność – tworzymy niewielki, ale  wykwalifikowany zespół prawników, a dzięki bliskiej współpracy z najlepszymi specjalistami w swoich dziedzinach, rozwiązujemy najtrudniejsze problemy i przeprowadzamy najbardziej skomplikowane projekty Klienta.

Doskonale rozumiemy, że rola prawnika już od dawna wykracza poza samą znajomość przepisów. Naszym celem jest spełnienie podstawowego oczekiwania Klientów – projektowania rozwiązań prawnych ze zrozumieniem mechanizmów ich biznesu, m.in. sprzedaży, finansów i zarządzania oraz związanych z tym ryzyk.

Nie musimy używać żargonu prawnego, aby pokazać jak dobrzy jesteśmy. Niech mówi za nas kilkanaście lat doświadczenia i setki wygranych spraw.

Dlaczego my?

Oferujemy doradztwo prawne na najwyższym poziomie, oparte na fachowej wiedzy i nowoczesnych, a często niekonwencjonalnych rozwiązaniach. Pomagamy naszym Klientom w rozwiązywaniu problemów prawnych od 1997 r. Specjalizujemy się w doradztwie w zakresie prawa gospodarczego, choć świadczymy również usługi na rzecz Klientów indywidualnych oraz instytucji publicznych.

W naszej pracy stawiamy na „profilaktykę prawną”. Nasze wieloletnie doświadczenie wskazuje, że zapobiegać jest łatwiej niż leczyć. Dzięki bliskiej współpracy z nami szybko zauważysz jak wielu problemom prawnym można zapobiec, jeśli wcześniej podda się sprawę krótkiej analizie prawnej. Z nami przekonasz się, iż umiejętnie przygotowana transakcja pozwala często uniknąć negatywnych i kosztownych konsekwencji.

Tak jak Ty rozumiemy, że dynamika biznesu wymaga szybkich działań i nietypowych rozwiązań. Również w tym zakresie zapewnimy Ci wszechstronne wsparcie i ochronę prawną.